Promocje
Bluza MOODY
Bluza MOODY
179,00 zł 69,00 zł
Szorty MISTY ROSE
Szorty MISTY ROSE
249,00 zł 129,00 zł
Szorty MISTY BEIGE
Szorty MISTY BEIGE
249,00 zł 129,00 zł
FAQ

Wchodząc na stronę nowego sklepu internetowego z pewnością masz wiele pytań. Postaram się odpowiedzieć na te najważniejsze poniżej. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie tutaj, śmiało pisz na shop@sinnly.com.

FAQ

Skąd pochodzą ubrania dostępne na stronie?
Wszystkie ubrania dostępne na stronie to moje autorskie projekty. Nie są to gotowe ubrania zakupione w hurtowniach. Cały proces od powstania projektu, przez konstrukcję oraz szycie odbywa się w Polsce i jest przeze mnie kontrolowany.


Czy tkaniny użyte do produkcji mają odpowiednie certyfikaty?
Tak, przy wyborze tkaniny kieruję się w pierwszej kolejności jej właściwościami, dbam o to by była jak najbardziej naturalna i przy tym dobrej jakości. W drugiej kolejności sprawdzam czy tkanina posiada odpowiednie certyfikaty, dlatego większość dostępnych rzeczy posiada certyfikat OEKO TEX.

Czy płatności dostępne na stronie są bezpieczne?
Tak! Bramka do płatności online z jakiej korzystam to imoje z banku ING. Jest to jedyna w Polsce bramka płatnicza w pełni obsługiwana przez bank. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, tutaj można znaleźć wszelkie informacje - imoje ING. W bramce są dostępne płatności przelewem online z banku, blikiem lub płatność odroczona Twisto. Pracuję nad dodaniem opcji płatności kartami kredytowymi ;)


Co to jest płatność odroczona Twisto?
Płatność odroczona z Twisto, to opcja dla każdego, kto w tym momencie nie chce lub nie może wydać pieniędzy, ale bardzo chciałby coś kupić ;) Twisto płaci za Twoje zakupy, dzięki czemu ja dostaję od razu pieniądze, a Ty masz możliwość zapłacić za produkt w przeciągu 21 dni! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, to tutaj znajdziesz informacje - Twisto

Jak szybko wysyłane są paczki?
Paczki wysyłam na bieżąco, więc jeśli zamówisz coś rano, do godziny 12, to z pewnością na następny dzień paczka będzie już u Ciebie.

Jaka jest polityka zwrotów?
Zgodnie z polskim prawem, każdemu konsumentowi dokonującemu zakupów przez internet przysługuje 14-dniowe prawo do zwrotu zakupionej rzeczy. Tak jest i tutaj :) Wszelkie informacje na temat zwrotów znajdziesz tutaj - Zwroty

Czy paczka musi być wysłana w tym samym opakowaniu, w którym do mnie dotarła?

Nie, paczkę możesz wysłać w czym chcesz. Jedyne o co proszę, to zapakowanie ubrań tak, by nie zniszczyły się w transporcie. Dlatego proszę, nie pakujcie paczek w papierowe torby itp. ponieważ firmy kurierskie niespecjalnie przejmują się tym co jest w środku paczki i po prostu nimi rzucają, szarpią itd. W takiej sytuacji produkt może dojechać do mnie po prostu zniszczony.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam zwrot pieniędzy?
Zwroty realizuję jak najszybciej, nikt nie chce czekać na swoje pieniądze, a ja bardzo nie lubię mieć długów i niezałatwionych rzeczy.
Jeśli po otrzymaniu przesyłki, zwracana rzecz pomyślnie przejdzie weryfikację w zakresie tego czy nie ma zniszczeń, oznak noszenia itd. zwrot zostanie zrealizowany od razu. Maksymalny czas oczekiwania na zwrot środków to 10 dni. Zwrot otrzymacie w ten sam sposób w jaki płaciliście za zakupy, czyli przez platformę imoje jeśli płaciliście online lub tradycyjny przelew jeśli płaciliście w ten sposób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl