FAQ

Wchodząc na stronę nowego sklepu internetowego z pewnością masz wiele pytań. Postaram się odpowiedzieć na te najważniejsze poniżej. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie tutaj, śmiało pisz na shop@sinnly.com.

FAQ

Skąd pochodzą ubrania dostępne na stronie?
Wszystkie ubrania dostępne na stronie to moje autorskie projekty. Nie są to gotowe ubrania zakupione w hurtowniach. Cały proces od powstania projektu, przez konstrukcję oraz szycie odbywa się w Polsce i jest przeze mnie kontrolowany.


Czy tkaniny użyte do produkcji mają odpowiednie certyfikaty?
Tak, przy wyborze tkaniny kieruję się w pierwszej kolejności jej właściwościami, dbam o to by była jak najbardziej naturalna i przy tym dobrej jakości. W drugiej kolejności sprawdzam czy tkanina posiada odpowiednie certyfikaty, dlatego większość dostępnych rzeczy posiada certyfikat OEKO TEX.

Czy płatności dostępne na stronie są bezpieczne?
Tak! Bramka do płatności online z jakiej korzystam to imoje z banku ING. Jest to jedyna w Polsce bramka płatnicza w pełni obsługiwana przez bank. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, tutaj można znaleźć wszelkie informacje - imoje ING. W bramce są dostępne płatności przelewem online z banku, blikiem lub płatność odroczona Twisto. Pracuję nad dodaniem opcji płatności kartami kredytowymi ;)


Co to jest płatność odroczona Twisto?
Płatność odroczona z Twisto, to opcja dla każdego, kto w tym momencie nie chce lub nie może wydać pieniędzy, ale bardzo chciałby coś kupić ;) Twisto płaci za Twoje zakupy, dzięki czemu ja dostaję od razu pieniądze, a Ty masz możliwość zapłacić za produkt w przeciągu 21 dni! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, to tutaj znajdziesz informacje - Twisto

Jak szybko wysyłane są paczki?
Paczki wysyłam na bieżąco, więc jeśli zamówisz coś rano, do godziny 12, to z pewnością na następny dzień paczka będzie już u Ciebie.

Jaka jest polityka zwrotów?
Zgodnie z polskim prawem, każdemu konsumentowi dokonującemu zakupów przez internet przysługuje 14-dniowe prawo do zwrotu zakupionej rzeczy. Tak jest i tutaj :) Wszelkie informacje na temat zwrotów znajdziesz tutaj - Zwroty

Czy paczka musi być wysłana w tym samym opakowaniu, w którym do mnie dotarła?

Nie, paczkę możesz wysłać w czym chcesz. Jedyne o co proszę, to zapakowanie ubrań tak, by nie zniszczyły się w transporcie. Dlatego proszę, nie pakujcie paczek w papierowe torby itp. ponieważ firmy kurierskie niespecjalnie przejmują się tym co jest w środku paczki i po prostu nimi rzucają, szarpią itd. W takiej sytuacji produkt może dojechać do mnie po prostu zniszczony.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam zwrot pieniędzy?
Zwroty realizuję jak najszybciej, nikt nie chce czekać na swoje pieniądze, a ja bardzo nie lubię mieć długów i niezałatwionych rzeczy.
Jeśli po otrzymaniu przesyłki, zwracana rzecz pomyślnie przejdzie weryfikację w zakresie tego czy nie ma zniszczeń, oznak noszenia itd. zwrot zostanie zrealizowany od razu. Maksymalny czas oczekiwania na zwrot środków to 10 dni. Zwrot otrzymacie w ten sam sposób w jaki płaciliście za zakupy, czyli przez platformę imoje jeśli płaciliście online lub tradycyjny przelew jeśli płaciliście w ten sposób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.