Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Zamówiona rzecz nie przypadła Ci do gustu? Nie ma problemu, poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego jak dokonać zwrotu:

1. Oferujemy 14-dniowy termin na odstąpienie od umowy i dokonanie zwrotu.

2. Aby dokonać zwrotu należy wypełnić zamieszczony poniżej formularz zwrotu i zamieścić go w paczce razem ze zwracanym przedmiotem lub wysłać go mailowo na adres shop@sinnly.com
Formularz zwrotu

3. Pełnego zwrotu środków na konto dokonujemy w ciągu maksymalnie 10 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej.

4. Warunkiem przyjęcia towaru i otrzymania zwrotu środków jest otrzymanie przez nas towaru w stanie nienaruszonym, w ciągu 14 dni od dnia wykonania umowy (tj. od dnia dostarczenia przesyłki na adres Konsumenta) jeśli oświadczenie jest wysyłane pocztą wraz z towarem lub w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas informacji mailowej o odstąpieniu od umowy. 

5. Zwroty prosimy kierować na adres:
Sinnly, ul. Szafirowa 21, 05-123 Chotomów

6. Zwrot odbywa się na koszt konsumenta,  

REKLAMACJE

Zawsze dokładamy wszelkich starań by produkt finalny, dostarczany do Ciebie był idealny. Jednak czasem, coś może pójść nie tak. Z góry przepraszamy jeśli trafiła do Ciebie rzecz wadliwa lub niespełniająca Twoich oczekiwań jakościowych.

1. Jeśli chciałabyś zareklamować zakupiony produkt napisz proszę na maila shop@sinnly.com i załącz w mailu
Formularz zgłoszenia reklamacji

2. Dodaj proszę zdjęcia, opis jak doszło do powstania wady oraz napisz jakiej formy rekompensaty oczekujesz w razie pozytywnego rozpatrzenia Twojej reklamacji.

3. Paczkę z reklamowanym przedmiotem wyślij na adres:
Sinnly, ul. Szafirowa 21, 05-123 Chotomów

4. Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu maksymalnie 30 dni od daty otrzymania od nas przesyłki, a jej statusie poinformujemy Cię mailowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.